Witamy na stronie VAX!
Brytyjski specjalista w Polsce !


VAX - brytyjska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń do pielęgnacji podłóg od dziesięcioleci oferuje swoim klientom najwyższą jakość. Od początku lat 70-tych inżynierowie firmy VAX są zaangażowani w rozwój zaawansowanych technologii stosowanych w urządzeniach do pielęgnacji podłóg.

Performance is everything

Produkty VAX wyróżniają się innowacyjnością, wydajnością, designem, oraz najwyższą jakością zastosowanych materiałów. Przed wprowadzeniem na rynek produkty VAX testowane są w niezależnych laboratoriach, które potwierdzają ich wysoką jakość i skuteczność pracy. Na przykład odkurzacz z technologią multicyklonu to elegancki pomocnik w pracach domowych ze stałą mocą ssania (!) zbadaną zgodnie z normą IEC 60312-1. Odkurzacz taki ma stałą siłę ssania w trakcie pracy pomimo zapełniania się pojemnika na kurz podczas pracy! Co więcej, wysoka i stała siła ssania pozostaje niezmienna przez wszystkie lata jego użytkowania!

Odkurzacze, to tylko część oferty firmy VAX, która jest liderem rynku Wielkiej Brytanii w sprzedaży różnego rodzaju urządzeń do pielęgnacji podłóg i utrzymania czystości. VAX stale poszerza ofertę produktową i nieustannie wyznacza nowe standardy, po to by ułatwić i przyspieszyć wykonanie codziennych prac domowych.

Inżynierowie VAX słuchają Klientów. Analizują stawiane przez Nich wyzwania i biorą pod uwagę różne potrzeby i style życia. Są wierni filozofii tworzenia nowych produktów "Zaprojektowany z myślą o Tobie ".


VAX - specjalista od pielęgnacji podłóg.