Witamy na stronie VAX!

Odkurzacze multicyklon

Skuteczność i wydajność klasy A

Tradycyjne odkurzacze posiadają worki, w których zbiera się kurz, a przez to trzeba je wymieniać i pamiętać o zakupie nowych. Powoduje to mniejszy komfort użytkowania, a także regularne koszty związane z zakupem nowych worków. Alternatywą jest technologia cyklonowa. Odkurzacz wykorzystujący taką technologię zamiast worka posiada specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd też nazwa cyklon) - wszystko po to, aby efektywnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku. Na rynku dostępne są rozwiązania multicyclon i singlecyclon. Różni je ilość cyklonów wytwarzana w komorze. Odkurzacze z technologią multicyklonu to eleganckie urządzenie pomocne w pracach domowych. Moc ssania zgodnie z normą IEC 60312-1 pozostaje stała w trakcie odkurzania, pomimo zapełniania się pojemnika na kurz ! Co więcej, wysoka i stała siła ssania pozostaje niezmienna przez wszystkie lata użytkowania odkurzacza !

Odkurzacze multicyklon / Przewrót w świecie odkurzaczy! Kliknij i przeczytaj więcej ...

AirRevolveAir Revolve jest najbardziej innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie odkurzaczem bezworkowym z technologią CYKLONU. Jego unikalna konstrukcja umożliwia odkurzanie posadzek i dywanów tak, jak zwykłym odkurzaczem poziomym. Jeśli jednak trzeba odkurzyć schody, lub wyżej położone miejsca - jednym ruchem można go zmienić w odkurzacz pionowy!

Piękny i nowoczesny design. Najwyższej jakości materiały użyte do produkcji. Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne przygotowane przez brytyjskich inżynierów VAX zgodnie z najnowszymi wymogami UE. Dzięki technologii CYKLON odkurzacz nie traci siły ssania w trakcie pracy pomimo zapełniania się pojemnika na kurz. Co więcej, wysoka i stała siła ssania pozostaje niezmienna przez wszystkie lata jego użytkowania!

Technologia StairStability pozwala na bezpieczne odkurzanie schodów, gdyż urządzenie można bezpiecznie postawić.


 


Unikalna technologia Multi-Orientation pozwala na skuteczne odkurzanie ciągłym ruchem, w każdym kierunku.
Odkurzacz ma elektroszczotkę i jest szczególnie przydatny dla posiadaczy zwierząt domowych.
Zastosowany z myślą o osobach z alergią oddechową antybakteryjny filtr HEPA Media skutecznie oczyszcza powietrze wyrzucane z odkurzacza. Powietrze wyrzucane jest czystsze niż zasysane!


Zobacz więcej na YouTube ...