Witamy na stronie VAX!

Test VAX Air Silence Power Head na wujek-gadzet.pl

Redakcja portalu wujek-gadzet.pl przetestowała mocny odkurzacz VAX Air Silence Power Head. Jaką wystawili mu opinię?

Odkurzacz prezentuje się bardzo ładnie. Kolorystyka jest bardzo przyjemna i spodoba się niejednemu użytkownikowi. Wesoła zieleń stanowi fajne uzupełnienie do szarości zastosowanej przez producenta. Zmontowanie urządzenia nie przysporzyło mi żadnych problemów. Po kliku chwilach odkurzacz gotowy był do pracy. Okres testów przypadł na czas przedświąteczny dlatego też posłużył mi do większych porządków. Kurz, brud, paprochy zbiera bez najmniejszego problemu zarówno z płytek, jak i paneli i dywanów. Dzięki dołączonym akcesoriom pozbyłam się brudu z sofy, łóżka i przestrzeni między siedziskiem, a oparciem. Odkurzanie nie jest męczące i nie zajmuje wiele czasu. Wielkość pojemnika (2,3 l) jest wystarczająca, aby kilkukrotnie odkurzyć średniej wielkości mieszkanie. Dzięki zastosowaniu elektroszczotki z dywanu zniknęły nitki, włosy i sierść. […]

Chociaż moc odkurzacza wydaje się niewielka [800 W], to spokojnie radzi sobie zbierając brud praktycznie z każdej powierzchni. Podczas, gdy inne odkurzacze są dosyć głośne i nie sposób ich nie usłyszeć, ten jest wyjątkowo cichy. Producent miał rację pisząc, że ten model jest cichym sprzymierzeńcem odkurzania. Kabel o zasięgu 7,5 metra jest wystarczający, aby swobodnie posprzątać mieszkanie i nie potykać się o plączący się pod nogami sznur.

Vax Air Silence Power Head to produkt warty uwagi. Ciekawy wygląd, nieduże gabaryty, Multicyklon, cicha praca, pojemnik zamiast worka zdecydowanie działają na jego plus. Odkurzaczem pracuje się łatwo i lekko, a wymienne ssawki dostosowane do różnych powierzchni zapewnią nam duży komfort pracy i czystość naszego mieszkania.


W podsumowaniu VAX Air Silence Power Head otrzymał notę 9/10 i jest polecany przez redakcję! Całość recenzji można przeczytać pod tym adresem. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami video oraz galerią!

https://youtu.be/aBbXyCXe9Jc
https://youtu.be/SH_0PCxC5Sw