Witamy na stronie VAX!
Targi IFA 2016 już za nami !

W dniach 02-07.09.2016 odbyły się w Berlinie jedne z największych na świecie targów sprzętów gospodarstwa domowego i elektroniki użytkowej IFA 2016. 1823 producentów ( o 13% więcej niż w roku 2015) przedstawiło swoją najnowszą ofertę produktową. Ponad 240 000 gości, w tym 64 000 z zagranicy odwiedziło tegoroczne Targi.

Wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy VAX. Hasło towarzyszące ekspozycji to: "Odkurzanie freestyle". Zgodnie z tą myślą zaprezentowano ofertę pionowych urządzeń bezprzewodowych linii VAX Cordless poszerzoną o modele Switch i Lift-up, a także o maszynę bezprzewodową do mycia podłóg twardych. Dzięki zastosowaniu akumulatorów litowo-jonowych urządzenia są w stanie pracować przez ok. 50 minut ! Nie plącze się kabel, nie trzeba przełączać wtyczki między gniazdkami.
Z kolei odkurzacze poziome VAX serii Silence, to nowoczesne maszyny wyposażone w technologię multicyklon, która zapewnia stałą siłę ssania mimo zapełniania się zbiornika. Nie potrzeba worków - zawartość zbiornika można wyrzucić bezpośrednio do pojemnika na śmieci i odkurzać dalej.  Nazwa Silence nie jest przypadkowa. Odkurzacze tej linii należą do najcichszych multicyklonów dostępnych na rynku - tylko 72dB! Niezwykle efektowny odkurzacz Revolve był prawdziwą ozdobą stoiska.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy ponownie za rok !

Odwiedź stronę targów IFA 2016