Witamy na stronie VAX!
VAX Air Cordless Switch przetestowany przez Zawód: Kobieta

Bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1 VAX Air Cordless Switch został zrecenzowany przez Zawodową Kobietę (a także młodszego pomocnika)! Jak wypadł na teście?

Dlaczego ten VAX taki fajny?
Właściwie powodów jest kilka! Ja opowiem Wam o tych, które są dla mnie najistotniejsze. Tak się składa moi drodzy, że tutaj mi się ŻADEN kabel pod nogami nie plącze. Ale to absolutnie żaden! Bo jak sobie odkurzacz naładuję – co jest rzeczą niezwykle prostą (wystarczy wyjąć akumulatorek i umieścić na ładowarce) to mogę nim śmigać po mieszkaniu gdzie tylko chcę przez kilkadziesiąt minut – BEZ ŻADNYCH kabli. Odkurzacz bezprzewodowy! A no! Do tego tak lekki, że nawet Dzieć sobie z jego obsługą poradzi, co z resztą widać na załączonym obrazku.
Podoba mi się też opcja podświetlenia, mogę sobie odkurzać, nawet jak prądu nie ma – a miałam już taką sytuację. Aż sąsiadka przyszła zapytać – ale jakim cudem.. przecież u nas ciemno! A Ty odkurzasz? A no. Odkurzam. Bo mój odkurzacz jest na baterie. A do tego nie muszę świeczek ustawiać bo sam mi drogę oświetla. Ta opcja przydaje się również w normalnych warunkach i w ciągu dnia, bo czasami nie każdy paproszek uda się zauważyć :)
MEGA podoba mi się też to, że mogę sobie na „listwie” zmieniać opcje „wciągania”. Na zwyczajnym podłożu nie kombinuję, Ale elektroszczotka jest serio idealna i daje możliwość przestawienia opcji by „wgryźć” się dosłownie w dywan i wygrzebać z niego najgłębiej ukryte śmieci albo psią, czy kocią sierść.
To, że odkurzacz jest bezworkowy, też jest świetną opcją. Po sprzątaniu wystarczy tylko wyjąć zbiorniczek, i wyrzucić to co odkurzyliśmy do kosza. A później, lepiej go odrazu nie wkładać, bo zamienia się w mini odkurzacz, dzięki któremu dojdziemy do każdego najmniejszego zakamarka – WSZĘDZIE!
Powinnam też chyba wspomnieć o zwrotności – czy jak to tam nazwać ;) Fajnie się nim ” jeździ”. Tak po prostu. I serio sprzątanie zamieniło się dla mnie w przyjemność. Mogę z czystym sumieniem polecić Wam ten sprzęt, i chociaż nie jest to koszt kilkuset złotych to jest to zdecydowanie DOBRA inwestycja – a może i fajny pomysł na prezent dla jakieś nakręconej Pani Domu? ja bym się ucieszyła, nawet świątecznie :)


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą treścią testu pod tym adresem, a także poniższą galerią!