Witamy na stronie VAX!

W weekend 4-5 lutego 2017 w hotelu Narvil w Serocku odbyły się targi sprzętu AGD, RTV dla dostawców sieci MyCenter związane z uroczystością trzecich urodzin sieci.

Była to już kolejna edycja targów firmy AGD Market związana z rozwojem sieci sklepów MyCenter. Blisko 50 wystawców, a wśród nich wiodący producenci branży, miało okazję zaprezentować swoje premierowe produkty i nowinki technologiczne.
Prezentacjom produktów towarzyszył pokaz kulinarny na stoisku firmy Amica prowadzony przez znanych kucharzy.
Targi przeznaczone były przede wszystkim dla pracowników i partnerów sieci. W tym roku odwiedziło je kilkaset osób!

Podczas targów MyCenter zwiedzający stoisko Vax mogli obejrzeć na żywo oraz uzyskać profesjonalne informacje na temat odkurzaczy i urządzeń Vax. Podczas imprezy na stoisku przeprowadzaliśmy również testy pozwalające zwiedzającym przekonać się o zaletach urządzeń oraz atrakcyjne licytacje, które zgromadziły wielu uczestników.

Vax zaprezentował najnowszą generację innowacyjnych odkurzaczy i urządzeń piorących.

AIR SILENCE PET - ultra-cichy, nowoczesny EKO-odkurzacz z technologią MULTICYCLONE i turboszczotką zwiększającą skuteczność usuwania sierści zwierząt domowych.
AIR SILENCE PARQUETT - ultra-cichy, nowoczesny EKO-odkurzacz z technologią MULTICYCLONE.
AIR SILENCE POWERED HEAD  - ultra-cichy, nowoczesny EKO-odkurzacz z technologią MULTICYCLONE, wyposażony w elektroszczotkę idealną do zbierania włosów i sierści zwierząt domowych.
DUAL POWER PRO ADVANCE - pionowe urządzenie piorące do dywanów, wykładzin i tapicerki wyposażone w głowicę DualTech oraz odczepiany wąż i końcówkę do prania tapicerki.
7151 – kubełkowy odkurzacz piorący  "WET & DRY", który pierze i osusza prane powierzchnie: dywany, wykładziny, tapicerkę. Myje i osusza powierzchnie twarde. Zasysa rozlane płyny. Odkurza na sucho i na mokro.
AIR CORDLESS LIFT - pionowy odkurzacz bezworkowy z technologią cyklonu i odczepianym zespołem cylindra. Odkurzacz ma wbudowaną elektroszczotkę i jest szczególnie przydatny dla posiadaczy zwierząt domowych.

Dziękujemy Gościom za odwiedzenie naszego stoiska, a Organizatorom za zaproszenie i życzymy kolejnych sukcesów w dalszej działalności firmy.